Euroopa Liit on bürokraatiast läbi imbunud sotsialistlik ülereguleeritud organism!

Jaak Madison

Täna ehk kolmapäeva hommikul Euroopa Parlamendis oli suurim debatt Euroopa Liidu vaktsineerimiskava üle. Euroopa Liit on sageli soovinud ennast näha võimsa föderatsioonina võrreldes teiste maailmariikidega, kuid arvestades praegust saamatust ja segadust, on see bürokraatiast läbi imbunud ülereguleeritud organism absoluutselt ebaõnnestunud kriisidega toime tulemisel.

P.S Tihti küsitakse, et miks on parlamendisaalis vähe inimesi. Põhjuseid on kolm: 1) Saali on lubatud vaid need liikmed, kellel on kõneaeg registreeritud, et hoida inimeste arvu võimalikult minimaalsena. 2) Need, kes saali ei saa, jälgivad istungit läbi veebi oma kontoritest. 3) Parlamendiliikmeid ei saa tihti süüdistada suures töökuses. Kahjuks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib ka meeldida

Nädala kokkuvõte Euroopa Parlamendist

Tervitustega Brüsselist annan kiire ülevaate käesoleval nädalal toimunust. Teemadeks: ühtne põllumajanduspoliitika ja Brüsseli bürokraatide tugev soov uute regulatsioonidega minna põllumeeste kallele, et päästa maailma kliimasoojenemisest; Suurbritanniaga kemplemine ja Euroopa Liidu…
Loe edasi