Toeta

Kui jagad minu ja meie erakonna maailmavaadet ja oled veendunud, et Eesti peab jääma suveräänseks rahvusriigiks, siis pane õlg alla!

Teine võimalus on sponsoreerida. Poliitika on kallis, see on fakt. Tõsiasi on, et edukaks tulemuseks valimistel on väga oluline roll rahal. Iga toetus on suure kaaluga paremaks tulemuseks valimistel, mis omakorda annab meile võimaluse ehitada üles Eesti, kus Sinul on parim elada.

Toeta minu isiklikku kampaaniat

Sellisel juhul saad teha ülekande minu eraldi poliitkampaaniate rahastamiseks loodud kontole:
Jaak Madison, EE807700771003253947, LHV Pank, selgitus “Poliitilise tegevuse toetus.”

Kui soovid, võime kohtuda ja lõunasöögi ajal arutada, kui palju maksab edukas kampaania ning kuidas suudame üheskoos seista Eesti eest.


Kolmandaks on võimalus tulla vabatahtlikuks! Palju on inimesi, kes soovivad meid toetada jõu ja nõuga, kuid erinevatel põhjustel ei saa liituda erakonnaga. Sellisel juhul on väga oodatud abi valimiskampaaniate ajal, et aidata levitada meie sõnumit ja materjale. Kui tunned, et saaksid näiteks oma kodukandis viia postkastidesse konservatiivide materjale või tulla välja koos meie liikmetega tänavakampaaniat tegema, siis võta minuga ühendust ja tule appi!

Põhiline ja suurim abi on see, kui lähed kindlasti valima, sest iga hääl loeb. Igaühest meist sõltub, kes saab valituks ja kuhu tüüritakse Eestit. Kui Sa ei taha, et teised otsustavad Sinu eest, siis toeta alati valimistel konservatiive ja kutsu selleks üles ka oma sugulasi, naabreid, töökaaslasi ja tuttavaid.